Terminliste 2019 Januar-Juni

Dato

Tid

Sted

Aktivitet

Vask

Skyteleder

Skyteleder 2

JANUAR

Onsdag 2/1

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Tom

 

Mandag 7/1

18:00

Skedsmohallen

Standardtrening

X

Lars Kenneth

 

Onsdag 9/1

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Magne

 

Mandag 14/1

18:00

Skedsmohallen

Felttrening

 

Glenn

 

Onsdag 16/1

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Vegard

 

Mandag 21/1

18:00

Skedsmohallen

NAIS krutt

 

Frank

 

Onsdag 23/1

18:00

Skedsmohallen

NAIS luft

 

Hugh

 

Mandag 28/1

18:00

Skedsmohallen

Hurtigtrening

 

Ole-Gunnar

 

Onsdag 30/1

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Stein

 

FEBRUAR

Mandag 4/2

18:00

Skedsmohallen

Klubbmesterskap hurtig fin

 

Kenn

Joachim

Onsdag 6/2

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Elin

 

Mandag 11/2

18:00

Skedsmohallen

ÅRSMØTE

 

 

 

Onsdag 13/2

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Magne

 

Mandag 18/2

18:00

Skedsmohallen

Presisjonstrening

X

Marius N

 

Onsdag 20/2

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Vegard

 

Mandag 25/2

18:00

Skedsmohallen

Dugnad m/pizza

 

 

 

Onsdag 27/2

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Stein

 

MARS

Lørdag 2/3

10:00

Skedsmohallen

Sikkerhets-/nybegynnerkurs

 

Kenn

Tom

Søndag 3/3

10:00

Skedsmohallen

Sikkerhets-/nybegynnerkurs

 

Kenn

Tom

Mandag 4/3

18:00

Skedsmohallen

Presisjonstrening

 

Glenn

 

Onsdag 6/3

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Tom

 

Mandag 11/3

18:00

Skedsmohallen

Klubbmesterskap hurtig grov

 

Lars Kenneth

Tor

Onsdag 13/3

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Hugh

 

Mandag 18/3

18:00

Skedsmohallen

Hurtigtrening

X

Frank

 

Onsdag 20/3

18:00

Skedsmohallen

Klubbmesterskap luft

 

Magne

 

Mandag 25/3

18:00

Skedsmohallen

Presisjonstrening

 

Joachim

 

Onsdag 27/3

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Stein

 

APRIL

Mandag 1/4

18:00

Skedsmohallen

Klubbmesterskap VM fin

 

Marius N

Ole-Gunnar

Onsdag 3/4

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Elin

 

Mandag 8/4

18:00

Skedsmohallen

Hurtigtrening

X

Tor

 

Onsdag 10/4

18:00

Skedsmohallen

Lufttrening

 

Vegard

 

Mandag 17/4

 

 

Ingen trening

 

 

 

Onsdag 19/4

 

 

Ingen trening

 

 

 

Mandag 22/4

 

 

Ingen trening

 

 

 

Onsdag 24/4

18:00

Skedsmohallen

Siste lufttrening før sommer’n

 

Hugh

 

Mandag 29/4

18:00

Skedsmohallen

Duelltrening

 

Lars Kenneth

 

Tirsdag 30/4

18:00

Varpet, Nittedal

Trening

 

Kjell Erik

 

MAI

Mandag 6/5

18:00

Skedsmohallen

Trening Fin. (Klubbmesterskap VM grov utgår pga restriksjonene i Skedsmohallen)

 

Kenn

Glenn

Tirsdag 7/5

18:00

Varpet, Nittedal

Trening

 

Marius B

 

Mandag 13/5

18:00

Skedsmohallen

Presisjonstrening

 

Frank

 

Tirsdag 14/5

18:00

Varpet, Nittedal

Trening

 

Kjell Erik

 

Mandag 20/5

18:00

Skedsmohallen

Duelltrening

 

Marius N

 

Tirsdag 21/5

18:00

Varpet, Nittedal

Trening

 

Arne

 

Mandag 27/5

18:00

Skedsmohallen

Standardtrening

X

Ole-Gunnar

 

Tirsdag 28/5

18:00

Varpet, Nittedal

Trening

 

Marius B (Espen)

 

JUNI

Mandag 3/6

18:00

Skedsmohallen

Hurtigtrening

 

Joachim

 

Tirsdag 4/6

18:00

Varpet, Nittedal

Trening

 

Marius B

 

Mandag 10/6

 

 

Ingen trening

 

 

 

Tirsdag 11/6

18:00

Varpet, Nittedal

Klubbmesterskap felt fin/mil

 

Tom

Magne

Mandag 17/6

18:00

Skedsmohallen

Hurtigtrening

 

Tor

 

Tirsdag 18/6

18:00

Varpet, Nittedal

Klubbmesterskap felt grov/rev

 

Kjell Erik

Arne

Mandag 24/6

18:00

Skedsmohallen

Standardtrening

X

Kenn

 

Tirsdag 25/6

18:00

Varpet, Nittedal

Trening

 

Stein

 

 

 

 

Krutt

 

Luft

 

Krutt ute

 

Ingen trening